O NAS

Firma FOKUS powstała w 2003 r. Początkowo zajmowała się sprzedażą akcesoriów meblowych i handlem hurtowym produktami drewnopochodnymi. W 2008 r. firma rozpoczęła import sklejek z rynków wschodnich, w szczególności z Rosji. W tym samym okresie rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną w województwie pomorskim, głównie w Trójmieście i na terenie Kaszub. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, dzięki czemu towar dostarczany jest do klienta bardzo szybko. Posiadamy duże zaplecze magazynowe, które pozwala nam, by wszystkie oferowane przez nas produkty znajdowały się na magazynie, co znacząco przyspiesza czas realizacji zamówienia. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego cały czas dokładamy starań, aby oferowane przez nas produkty, usługi oraz obsługa klienta stały na najwyższym poziomie. Systematycznie powiększamy ofertę magazynową dla zaspokojenia potrzeb rynku. 

 • Maj 2015 r. 
  Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy HETTICH, oferującej systemy do drzwi przesuwanych, zawiasy meblowe, szuflady z cichym domykaniem oraz wiele innych okuć nie tylko do mebli domowych. W ofercie posiadamy pomoce montażowe i maszyny firmy Hettich.
 • Maj 2016 r.
  Do oferty magazynowej wprowadziliśmy akryle firmy Senosan, z których wykonujemy fronty meblowe na dowolny wymiar.
 • Czerwiec 2016 r. 
  Zostaliśmy dystrybutorem produktów firmy GetaCore.  Blaty i płyty mineralne, blaty kompaktowe.
 • Czerwiec 2017 r. 
  Otworzyliśmy oddział w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 55 A. Można tam kupić wszystkie produkty z naszej oferty. Punkt wykonuje usługę cięcia i oklejania płyty.
 • Marzec 2018 r. 
  Nasza firma została dystrybutorem firmy Egger, czołowej firmy pod względem jakości i wzornictwa, produkującej płyty melaminowane i blaty kuchenne. Cieszymy się, że razem z Państwem możemy te produkty pokazać na naszym rynku. Nasza oferta będzie ciągle powiększana o nowe kolory i produkty.

Przejdź do góry strony